Переробка деревини, торгівля лісосировиною

2014-03-14   Лісокультурна компанія на Рівненщині

Лісокультурна компанія на Рівненщині

    Раніше, ніж зазвичай, розпочалася цьогоріч весняна лісокультурна кампанія на Рівненщині. Завдяки ранній весні лісівники обласного управління лісового та мисливського господарства вже майже тиждень проводять посадку лісу. В лідерах за обсягом виконаних робіт - лісівники Березнівського, Висоцького, Дубровицького та Соснівського лісгоспів. На сьогодні в області лісові культури посаджені на площі майже 800 га.

   Загалом в 2014 році заплановано провести роботи з лісовідновлення на землях державного лісового фонду на площі 6,3 тис га, в тому числі посадити 4 тис га лісових культур, посіяти 38 га лісових розсадників, провести роботи з сприяння природному поновленню на площі 1 тис. га, провести підготовку грунту на площі 1,7 тис. га, а також привести до ладу та озеленити території лісництв тощо.

   До весняної лісокультурної кампанії 2014 року лісівники краю підготувалися заздалегідь. Упродовж 2013 року було виконано низку підготовчих робіт: в розсадниках вирощено 46,6 млн. штук стандартного садивного матеріалу сіянців та саджанців, заготовлено 42,3 т насіння деревно-чагарникових порід, крім того за 2 місяці 2014 року вже заготовлено майже 2,5 т насіння шпількових порід. Це дозволить повністю забезпечити потреби лісгоспів необхідною кількістю садивного та посівного матеріалів для виконання завдань весни 2014 року.

   Як і в попередні роки, в області відбудеться щорічна традиційна Акція «Майбутнє лісу в твоїх руках», під час якої будуть проводитися масові заходи з посадки лісу, уроки знань про ліси, конкурси малюнку та твору на тему «Людина і ліс» для учнів тощо. Розпочнеться вона 21 березня – у Міжнародний день лісу. Лісівники краю запрошують усіх охочих долучитися до посадки дерев на Рівненщині.

 Усі новини

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ:

45234, Україна
Волинська обл., Ківерцівський р-н,
с.Кадище, вул. Радянська, 28-А.

+38 (093) 168-65-89

   info@ukrlis.com

Приватне підприємство УкрЛісСервіс - переробка деревини, торгівля лісосировиною.

 
© 2011, ПП "УКРЛІССЕРВІС". All rights reserved. Designed and installed by Pavel Volkov